Nietypowe meble na wymiar

Oryginalne meble, wykonane na zamówienie pod indywidualny projekt.

Wyposażenie kuchni

Meble własnego projektu

Marzysz o posiadaniu oryginalnych, wykonanych na zamówienie mebli? Mebloform projektuje, produkuje i montuje nietypowe meble na zamówienie.

Meble na zamówienie
Od projektu po montaż

Nietypowe meble na miarę

Oryginalne, wykonane na zamówienie meble, takie jak nowoczesna komoda lub biurko, albo wygodne łóżko o niepowtarzalnym wyglądzie, które doda stylu Twojej sypialni. Może fantazjujesz o klasycznym, pojemnym regale, który pomieści wszystkie Twoje książki? Niezależnie od tego, jak wyglądają Twoje wymarzone meble, możemy je zrealizować! Nie boimy się wyzwań i nasze projekty odzwierciedlają to wieloma unikalnymi rozwiązaniami. Wykonujemy meble pasujące do przestrzeni i pomieszczeń o osobliwych kształtach, a także niedopasowanych rozmiarach. Dotyczy to między innymi takich elementów jak szafy, komody, kredensy i inne pomysły na ciekawe sposoby stylizacji własnego domu.

Nietypowe meble na wymiar

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Doświadczenie w branży nauczyło nas rzetelności i precyzji w wykonywaniu prac, czego dowodem są zawsze zadowoleni i powracający klienci.

Nietypowe meble na wymiar

Zadzwoń i umów się na pomiar

Galeria

nasze realizacje